Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze obkládat bez spár ???

Dobrý den chtěl bych si obložit prostor nad kuchyňskou linkou, na černém obkladu jsou pruhy které na sebe navazují. Kdyby bylo možno nalepit obklady beze spár byla by to párada, vznikla by tak nepřetržená línie čar na obkladu. Akorád nevím jak zamáznout tu mikro spárečku mezi obkladem aby se do ní neusazovala nečistota. Nevíte někdo nebo nemáte zkušenosti s tímto lepením??? Kdysi jsem viděl nějaký díl (Jak se staví sen) a tam to dělali

Dobrý den, obkládal jsem rovněž prostor nad linkou-bez spár. Výsledek je celkem zdařilý, ale obklady musí mít broušenou hranu a i pak je třeba zkontrolovat jestli rozměry jednotlivých dlaždic jsou opravdu stejné a také jesli dlaždice nejsou prohnuté-stačí totiž půl mm rozdíl a vznikne poměrně viditelná spára, ikdyž na černém obkladu to nejspíš moc vidět nebude.
Máme to tak asi dva roky a mikrospáry se nijak nezanášejí-a to máme bílou barvu