Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Polystyren-beton

Zdravíčko přátelé,
chystáme se vyrovnávat podlahu v podkroví a máme v plánu použít polystyrenovou drť s cementem a pískem (klasické složení). Problém je v tom, jak tento materiál efektivně míchat? Na klasickou míchačku je lehký a pořádně se neobalý do směsy. Nehledě na to, že by to chtělo něco většího. Máte někdo zkušenosti?

Dík všem

No tak to je fakt k věci a rada jak stehno.To je stejné jak kdyby se tu někdo ptal na závadu na Škodě 120 a někdo mu na to odepsal toto:já mám Mercedes,tak s tímto problém nemám.
MOD Milan Cukrář je spolehlivej zdroj informací a pokud na to máte jen tu klasickou míchačku,tak bych to řešil jak radí.

Mám v baráku základové betony na nich lepenku a natahané topení jen hlavní rozvod na chodbě ne podlahovku a ještě veškěré kabely teď pokládám polystyren ale mezi trubky a na kabely je to blbost tak sem se rozhodl že to vyrovnám polystyrenbetonem poraďte mi někdo jak ho namíchat aby šel případně dobře rozbít a pěkně se to s ním vyrovnalo.Kolik mám dát jaký poměr cementu a písku a ekostyrenu?Děkuji za odpověď.Ondra

No já to dělám tak, že do míchačky nasypu na sucho polystyrénové kuličky, k tomu patřičně suchý cement a nechám to točit až jsou kuličky všechny obalené. Na otvoru držím polystyrenovou desku 3cm aby to neprášilo ven. Pak vemu hadici s kuláčem na konci, pustím vodu tak, aby byla jemná mlhovina-sprcha a stříkám do točící se míchačky až je na všech kuličkách přiměřené blátíčko. A šup s tím ven a znova kuličky, suchý cement, promíchat, ovlhčit atd. Bez Jaru.

Rozmíchat cement s vodou.... a pak prisejpat polystyren. Zkouseli jsme to nejdrive cement s polystyrenem na sucho a pak trochu vody ale prvni varianta je lepší - nelepi se cement v michacce.

Nesmi foukat vítr ! :-)