Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová televize

Všechny zdravím.

Potřebuji koupit novou televizi – úhl. 107 cm. Signál přijímám přes satelit – přijímač Homecast. Odborné zkratky technických parametrů mně moc neříkají. Teď se objevily nové typy televizí LED /?/. Můžete mně někdo poradit – cena +/-15000,- Kč. Nechci platit jenom značku.

Zdravím a děkuji za všechny názory.

Zdravím ono ani LCD není špatné, všechno má své pro a proti, i když teď už je to více méně srovnatelné. Nejlépe je zadat do google LCD vs Plasma a přečíst si něco a pak již částečně rozhodnut alespoň pro typ vybírat. Jinak ani televize Samsung nejsou špatné. Zajděte si do lepšího elektra a tam mají katalogy firem s TV a ty si vezměte a prostudujte, výhodou je, že parametry máte na papíře a líp se porovnává.:-)

souhlasím-prohlídnout, nebo v nejhorším případě objednat z netu (kvůli 14. denní lhůtě na vrácení)

jinak značky (řazení náhodné): LG,Samsung,Philips,Panasonic....U sony platíte zbytečně za značku... U samsungu se teď někdy objevují pískající tv a monitory (záleží na kusu)

jinak LCD bych nezatracoval...já s tím nemám problém...