Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem w45 trochu jinak

Ahoj.Chtěl bych se zeptat jestli je možné udělat slož w45 (450gcukr mouča+450g sanitr(dusičnan draselný)+100g jedlá soda) také v menším množství přísad (75+75+50).Nevíte jestli by to šlo nebo popřípadě jaký by to mělo efekt?(menší nebo jiný)?

Prozrad, k cemu ta relativne pomala, a diky pouzitemu palivu neprilis stabilni smes?

Jinak, pochopitelne je mozny, ba primo zadouci vyrabet podobny srandy v mensim mnozstvi, ale chtelo by to se zlepsit v matematice a mit ty pomery spravne(a pri ty prilezitosti si neco precist o kyslikovy bilanci a tu smes eventualne trosku zoptimalizovat, ono vubec, teorie v tomhle oboru neni nikdy dost).