Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem porucha kompresoru compair Broomwade 6000e

Zdravím,
nemáte někdo zkušenost s kompresorem compair Broomwade 6000e?
Potřeboval bych zjistit, co značí vrchní kontrolka nad písmenem "R".
http://www.rileysurfaceworld.co.uk/machines/23391. htm
Vždy nějakou dobu jede ale po pár hodinách vyhodí tuto chybu, ta někdy stačí vyrušit a zase jede nebo se musí počkat a až po chvíli pustit. Dokumentaci bohužel nemám, takže pokud někdo budete vědět, budu opravdu rád.

Předem děkuji za odpověď.

stroj sa vám prehrieva kompresory su nachylne na vysoké teploty obvykle 110°C varovanie 120°C výpadok inak bežna prevadzkova teplota je 70 - 85°C príčiny sú 1. zanesený olejový chladič ( najčastejšia príčina)vyfukať stlačeným vzduchom v proti smere ako je obvyklé prúdenie vzduchu ak su nečistoty mastne použiť odmastňovač akani tak nie tak chladič demontovať a chemia + tlak horúcej vody chladič musí byť maximalne prestupný po priložení listu papiera nad chladič sa tento musí v tom prúde trepať nesmie s neho to teplo len sálať inak sa neuchladí 2. nedostatok oleja doliať 3. vadný termostat zistite tak že prúd chladiaceho vzduchu nad chladičom bude studený alebo chladič nebude po celej ploche horúci rovnako 4. vadný ventilátor pod olejovým chladičom netočí sa dostatočne rýchlo ak nie tak sa môže jednať o važnejšie poruchy ktoré zvyšujú teplotu nadmerne opotrebované ložiská skrutkového elementu prevodovky motora inak ako radili predo mnou závady na elektrovýbave odpojit od napätia dotiahnuť všetky kontakty v el. skrini servisujem stroje inej značky mam ale pocit zo stroja z 89 že problemov bude viac kompresor je nevyhnutné pravidelne a seriozne servisovať ak to predošly majiteľ mal na haku tak nie je vobec vylučene že budu problemy inak tym kontrolkam dobre nerozumiem malo by tam toho byť viac budík na teplotu to nema?? ked tak ešte to nafotte viac hlavne odkrytovane ale ak ste laik odporučil by som autorizovaný servis nadšeny asi nebudu nebudu lacny tiež nie ale s tymto sekačom to je horor nemate predstavu kde ten stroj pred vami služil a čo ma za sebou inak nedovidim na ukazovatel motohodín