Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pračka Indesit

Zdravím.Máme pračku Indesit s předním plněním.Nevypouští vodu(neodstřeďuje) a programátor přeskakuje samovolně pořád dokola.Vyndal jsem z filtru vcuclou ponožku.Může tam ještě něco být nebo je to už programátorem?Děkuji za info co s tím.
Tak a už to ani nenapouští vodu.

No jasně.
Přeskakuje programátor stále dokola?
Vypněte pračku a posuňte programátor na jednu ze tří červeně označených pozic s nápisem STOP-RESET.Zapněte pračku a poté co přestane červené kontrolní světlo blikat ji opět vypněte a naplňte prádlem a zvolte prací program.Pokud závada i po tomto resetu přetrvává zavolejte servis.
Jako fakt nemám návody rád,ale tentokrát mě to zachránilo počítám cca 500 za výjezd mechanika.A to jsem na to STOP-RESET čuměl pořád jak vejr,ale vůbec mě ten RESET netrknul.Prostě chlap.