Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Škoda Favorit

Zdravím.Mám favorita se starým vnitřkem.Jde ten starej vnitřek prohodit s tím novějším na stávajících dveřích?
A ještě jeden dotaz.Levé zadní dveře jsou zavřené,tak,že nejdou otevřít ani z venku a ani zevnitř.Problém je ten,že asi nepůjde sundat tapec abych se podíval dovnitř na táhla.Poradí někdo co s tím?Díky.

V podstatě máš dvě možnosti. Vyříznout díru ve dveřích nebo sundat tapecírung. Já bych preferoval tu druhou.
Sedadlo dopředu, zadní sedák vyndat. vyloupnout krytku kličky, vyšroubovat šroubek stáhnout kliku,vypáčíme plastový kryt loketní opěrky, vyháčkujeme lanko, odšroubujeme opěrku, vyrobíme si z plechu pásek, ten ohneme do tvaru L. Kratší stranu zasuneme z boku a spodku tapecírungu a vyloupneme z dírek plastové štyfty, které drží tapecírung. Sundáme igelit a uvolníme zámek.