Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Učebnice řezání kyslíkem

zdravím kutily,neví někdo kde se dají koupit učebnice řezání kyslíkem?chci si udělat paličský průkaz na netu nic moc není,tak jestli tady už tohle téma nebylo děkuji.
Změna předmětu, původně: řezání (sHpy00n)

Nebýva zvykom aby niekto neabsolvoval na týchto školeniach, no nebýva zvykom aby sa tam zjavil niekto mimo obor od železa a ocele a naviac bez praxe. Palič manipuluje s mnohými tonami ocele, teda prenáša ich /viazačský + prípadne žeriavnická preukaz / , reže a znovu prekladá, predpokladá sa u neho, zabehlé návyky, rutina, inak by to bolo nebezpečné pre neho aj jeho kolegov.

Ak si horák ešte v ruke nedržal, nevykonával danú činnosť prakticky nejaký ten rok-dva-tri a nenarezal kilometer rezu, tak budeš na kurze zrejme trochu exotický zjav, môžeš vyvolať neistotu instruktora, vyviesť ho zo zabehlých zvyklostí. Potom sa stať múže lecos.... trebárs, test budeš robiť bez kolektívnej pomoci a neabsolvuješ.