Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stěrače Ford Ka

Ahojky, prosím o radu, dcera si koupila Ford Ka r. 1996, přední stěrače jsou v háji a tak chceme koupit nové, ale když jsem je měřila, tak má cca 39-40cm (u spolujezdce), ale když hledám stěrač na netu, tak jsou vždy větší, i když je tam napsano, že je to pro daný typ i rok vyroby.
Mohli by jste mi dát nějaký odkaz na stěrač pro toto auto? Pokud možno neoriginál, díky

Pokud jsou to klasické stěrače a ne "plastové luky" tak si za dvacku koupit gumičku a navléknout jí do starého ramínka.
Ovšem pro poprvé by to měl člověk vidět u někoho, kdo to umí(spřátelený autošikula), jinak je to o nervy.
Pak je na nervy zjištění o jak primitivní akci se jedná.
Kupovával sem i gumičky nalepené na takové plastoví lyžině, ale začalo se to lámat a tak jsem se vrátil k výměně obyč gumiček.
U náhradních ramínek dát pozor na způsob přichycení ke stěrači, v sadě bývají(ovšem nikoli v kauf*andu) plastové redukce.
Délka není dogma, pokud se to nebude třískat mezi sebou. Některá auta mají jinou délku pro řidiče a jinou pro spolujezdce.

Já to dělám tak, že vezmu starej stěrač a jdu do místní prodejny autodílů, tam koupím nový gumičky a oni mi to ještě navlečou. Mám pocit, že si za to nic neúčtujou, nebo jestli pětikačku? No každopádně tam chodím pokaždý, protože se mi s tím nechce srát, ono je to docela drbačka, pokud už to nemá člověk v ruce.

A než objednávat stěrač po netu, to bych zase zašel to té prodejny a oni seženou správnej díl. I s ohledem na cenu, pokud je na výběr více variant (tedy i neoriginál).