Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou pračku s předním vstupem?

Zdravím- dnes již podruhé,
máme 5 let starou pračku Candy GO612. Teď se právě rozbila, přestala točit bubnem, nejde otevřít, čerpadlo jede a není schopné odčerpat vodu. Mám tedy za úkol podívat se po nové.
Požadavky jsou 6kg prádla (pokud by to bylo nevyhnutelné, tak prý i 5), vstup zepředu (ne nahoře), alespoň 1000RPM (tahle měla 1200, bylo by to lepší), třída A+.
Jaké byste doporučovaili?

BEKO ? To je parodie na kvalitní bílou techniku.
Pro někoho dobré, levné. Provedení hrozné, funkčně k ničemu.Měli jsme pračku a šla za půl roku z baráku.Tchán koupil myčku, ta nemeje, do nádobí padá izolace pláště.
Do kuchyně jsme vybírali Whirlpool a pračku jsme koupili Candy.