Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s hledáním vhodného satelitního přijímače

Zdravím poradňáky-kutily a obracím se na vás s tímto dotazem:
Mohli byste mi poradit nějaký satelitní přijímač (ne parabolu, signál v paneláku bude společný), který by uměl signál rozbočit pro dvě samostatné TV - tedy přijímač, 2ks dálkové ovládání, 1ks prodlouženého příjmu DO
Příliš se v tomto neorientuji a na žádný takový nenarazil.
Př. možnost použití dvou samostatných přijímačů by bylo možno, kdyby ten druhý byl na stojato (tzn. možná montáž na zeď s interface ze správné strany:) - ten jsem ale taky neobjevil....
Díky

Dvojtunerove prijimace neodporucam napriklad kvoli tomu, ze ked odide prijimac prides o tv hned 2x.
Ak by som necital zvysok a videl len nadpis tak ti odporucim nemecky Technisat, konkretne Technisat DigiCorder HD S2X Plus 160 (teraz uz skor model s 500GB diskom).
Ziskas kvalitne nemecke prevedenie, antifreeze, spolahlivy firmware, moznost nahravania na disk, komunikaciu s pc a po registracii 3 rocnu zaruku u vyrobcu, 2 tunery (moznost jeden program nahravat a druhy pozerat, ci plnohodnotne PIP). Cena je sice tolko co 2-3 cinske smejdy, ale myslim, ze sa oplati.