Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr nové lednice

Dobrý den, vybíráme novou lednici pro domácnost. Před tím jsme měli Samsung Calex 31(kombinovaná). Nyní musíme koupit novou, protože stará odešla do věčných lovišť (jela od roku 1997 bez poruchy).

Poradili byste prosím jakou kombinovanou lednici s mrazákem dole a nejlépe se systémem NO Frost koupit? Cenová relace do cca 15 000,-Kč, výška od 170 do 200 cm a jen známé značky raději.

Mě osobně padla do oka Bosch KGV33VW30S:-)

Díky moc.

Já jsem taky před nedávnem řešil podobný problém,co se lednice týče a nakonec jsem vybral tuhle
http://lednice.heureka.cz/samsung-rl38hcih/specifi kace/
sice se už nedělá ale jen pro srovnání,měl jsem požadavky no frost lednice i mražák,antibakteriální úprava,provedení nerez,jsou jen přední dveře,vypínání lednice při delší nepřítomnosti,funguje zajímavě.
Po návratu z dovolené bylo v lednici 12C,ventilace jela.
Digitální ovládání s displejem na dveřích
cirkulace vzduchu funguje dobře jak v lednici tak i v mražáku,není ani náznak námrazy.
S lednicí jsem spokojen za tu cenu dobrá volba ,co bych vytkl je nerovný horní díl lednice,nelze na ní nic postavit,co se hluku týče když jí člověk dobře ustaví není ani slyšet,zprvu se klepal kompresor ale to se vyřešilo už zmiňovaným ustavením.
Určitě bych si samsunga koupil znovu.poměr cena kvalita je opravdu vyrovnaná.