Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde a jak vybrat vhodnou barvu na palubky a fasádu ?

Zdravím Vás,
Chtěl bych se Vás zeptat jestli by jste mi nemohl někdo poradit, kde bych na internetu mohl najít nějakou super stránku ohledně výběru barvy na palubky a i fasádní barvy na dům aby to k sobě ladilo atd. Vůbec nemám žádnou představu jaký odstín bych měl mít na palubkách nebo dokonce na fasádě. Nemám vůbec žádnou fantazii. Proto bych potřeboval mít nějakou představu aby se to k sobě hodilo. Co se týče střecha fasády a těch palubek. Budu rád za každé info nebo radu. Předem Vám dekuji

Zdravím,

nejsem žádný obchodník a tak něco, ovšem vyvaroval bych se takovému nákupu! Doporučím skutečně zajít do kvalitních firem a nechat si namíchat tu správnou. Přece jen zde se nevyplatí šetřit, když výsledek jde tolik vidět. Spektrum barev je široké, pokud nemáte pro výběr jasnou představivost, požádejte manželku o výběr.

Já jsem třeba myslel jestli neexistuje nejaka stranka,kde by byl jako dům a ja si tam mohl vkládat barvy dreva, strechy i fasady. Urcite nehodlam setrit na barve. Spise mi jde o odstin atd. Aby to k sobe vsechno pasovalo...

barvy-fasady
www.weberarchitekt.profiklub.cz
fasada
a jistě mnoho dalších.
Ovšem z vlastní zkušenosti doporučím nedat na vzorky v počítači nebo 3x4 cm v papírovém vějířku. Udělali jsme předvýběr a pak koupili za stovku kilo barvy kterou jsem kus natřel. Děs, vzali jsme další, opět jsme kus natřel a jsme spokojeni. Ba už pár cizích u nás zvonilo kdo to dělal a kdo to navrhl.
Pokud snad vůbec nemáš cit doporučuji sehnat někoho kdo poradí, optimálně na místě s ohledem na dům a jeho okolí.