Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zadní kolo sekačka PARTNER

Dobrý den,
ulomilo se mi zadní kolo na sekačce PARTNER 56 cm. Nové stojí skoro 800 Kč. Nevíte někdo levnější alternativu ? Průměr kola je 300 mm.
Díky za jakoukoli radu !

Dobrý den, tak to je přesně ono, co jsme hledali. Jen jsme to vyřešili raz dva. Dali jsme tam kola z kočárku. Plastové, nafukovací. Basta. Díky moc !!! za ochotu. Vámi doporučené stránky si uložím, pro případ, že by kočárkové taky odešly. Díky.