Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plocha strecha - rada

Dobry den,

prave jsme nechali zrekonstruovat plochou strechu (nekolik dni od rekonstrukce) a od zacatku se nam ve stredu strechy drzi velika louze o rozmeru cca 5m2. Po kontaktu se zhotovitelem nam bylo receno, ze toto je naprosto normalni, ale prijde nam divne, ze v techo 35stupnovych teplech se voda drzi dal (ani neodtece)....
Mate s timto prosim nekdo zkusenosti, nebo rozumite tomuto problemu?
Dekuji predem za Vase nazory a rady.
Jitka

Mně sestavili krááááásné plastové žlaby, nádherné roury dolů. V dešti se divím, proč mi tečou kýble vody za krk a šplouchá to prostředkem žlabu jak přílivové vlny v tajfůnu. Vylezením na žebřík jsem s úžasem zjistil, že jaksi opomněli udělat do žlabu díru v místě svodu.