Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pokojová kašna

Pokojová kašna / hezký kousek / , náplň olejíček, který je motorkem ze spodní části kašny vháněn do horní části kašny a odtud stékám po silonových
vlascích , po kapkách dolu a to se opakuje, Vypadá to jako drobný děštík.
V horní části je spoj a po obvodě začal olej protékat / slzet /,
prosím o radu jak postupovat a jak toto utěsnit.Jsou to dvě kruhová tělesa proti sobě, nějaká umělá hmota, zaolejováno. Určitě odstranit olej, vyčistit a dále na nějakém jemném rovném kotouči zabroucit ???, díky za rady

Zkráceně, uzavřou se dvě nádoby proti sobě, do té nádoby je vháněn jemný olej
a ta nadoba ve spojích / kde procha doléhá v okrají, propouští olej.Nádoby jsou rozebiratelné a sroubem se přitakují k sobě.jak zamezit unikání oleje , díky