Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem barva na koberci v aute

zdravím, potřebuju poradit s čištěním koberce.
Vezla jsem pod zadní sedačkou barvu, nádoba se převrhla a rozlila se,
v autě je gumový koberec, ten jsem vyndala, ale barva se diostala
i na takovy ten chlupaty cerny koberec po obvode...
a na zadek cerne sedacky..potreebuju poradit,
jestli neznate nejakej lepsi prostredek..penu nebo cokoliv,
cim by to slo lip dolu..diky

To je vodou ředitelná barva.

6.3 Doporučené metody čištění a odstranění
Rozlitou směs posypat nehořlavým sorpčním materiálem (pískem, zeminou apod.) a nasáklý materiál uložit
do nádob pro sběr odpadu (odstranění viz kap. 13). Malé množství setřít nasákavým materiálem (např. hadříkem,
houbičkou). Znečištěný povrch očistit vhodným čisticím prostředkem. Nepoužívat rozpouštědla.