Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počet lidí v bytě

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat. Přišlo nám jako celému domu vyúčtování za chodbovou elektriku a nevíme, jak dlouho zde musí člověk být, aby byl do rozpočítávání podle osob započítán. Děkuji za Vaše odpovědi.

Je dům a v něm je pět bytů, v jednom z bytů bydlí 4 lidé, z nichž tu mají trvalé bydliště jen dva a za dvě děti, které tu trvalé bydliště nemají, odmítají platit. Přišlo vyúčtování za chodbový proud. Ostatní rodiny kromě nich souhlasí s tím, aby byly do rozpočítání podle osob započítány i jejich děti, které si také rosvítí. Tudíž by tato rodina platila více peněz a ostatní méně. Jak často tu musí děti být, aby jsme je mohli normálně započítat. A oni, ta rodina, proti tomu neměli co dělat a museli za ně zaplatit. Doufám, že teď už jsem to vysvětlil dost pochopitelně. Děkuji za odpověď.