Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak přetřít akrylátový nepřetíratelný tmel

Neví někdo jak přetřít akrylátový nepřetíratelný tmel.Vyspravoval jsem před malování trhlinky v stropní omítce a nějak jsem si nevšiml,že používám nevhodný tmel,tedy ten nepřetíratelný.No a po prvním nátěru jsem na to přišel.Škrabat se mi to nechce,strop má 2O m2.
Změna předmětu, původně: já hlupák, hlava děravá (Kurt)

už jsem na to přišel, rozředil jsem šlehaný správkový tmel a přetřel štětcem vyspravené spáry,tím jsem docílil malé vrstvy na silikonu a po následném přetření stropu,poněkud hustší barvou primalex byl výsledek této činnosti velmi uspokojivý