Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čistění půdovek

Dobrý den,Mám na půdě na podlaze staré půdovky(cihelná dlažba) a jsou znečistěné od sazí.Potřebuji je vyčistit(prodej) a uvažuji o horkovodním vysokotlakovém čističi.Má někdo s čistěním půdovek zkušenost?
Děkuji předem.

Dobry den

rikam za sebe, wapkou ocistene bych si je od Vas nekoupil. Na pudovkach je nejhezci prave ta patina kterou po letech maji.
Osobne kdyz jsem je kupoval, tak jsem je jenom jemne vzal ocelovym kartacem a nechal bejt.
Kdyz je omyjete wapkou nebo necim jinym, docilite vzhledu normalni cihly a tudiz postradam smysl pudovky :-)

Ale tot jenom muj nazor, dneska lidi maji radi "cistotu".

Kdyz chcete prodat za dobrou cenu, tak radim ne na ceskym trhu, tady skupujou jenom prekupnici a vozej to ven a nebo kupujou normalni lidi ale ne za ty ceny co za to prodejci chteji ...

DKK