Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čištění sedaček

Čím čistíte sedačky? Potřeboval bych je co nejlépe vyčistit (vč. všech těch zápachů). vozíme v zadu psíky a tak je to už po těch letech šílené. Dát ho do čistírny za 580,- co jsem našel neni tak hrozné, ale přeci jenom bych si to vyčistil sám :)

Odvolávám co jsem odvolal. Za ty prachy koupím Vanish na koberce ruční čištění. Vysaju sedačky, pořádně je vyčistím Vanishem, totéž koberce. Strop a plasty pokud jsou mastně špinavé - vezmu Solivinu, nebo něco podobného na ruce, dám na hadřík a vyčistím. Koupím sprej na plasty a tím to pak naleštím.Pokud jsou mastné fleky na textilu, napřed předčistím třeba benzinovým čističem, Solvina taky pomůže a pak teprve Vanish.
Na skvrny od asfaltu napřed natřu máslem, nechám působit a pak vytřu a benzin.
Do sucha vytírám starým frote prostěradlem - je to jak švédská útěrka.
To vše činím pokud je horko, aby to hezky schlo.