Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno spárování dlažby

brej den,
nevíte někdo jestli je někde na internetu video jak se spáruje dlažba?
potřebuji vyspárovat 2m ve sklepě a nevím jak se dělá ta spára že je tam pravidelný žlábek mezi kachličkama. to se nějak vtlačuje houbou nebo jak?

díky

já už nevím co to bylo za spárovačku, ale postupem na videu bych tu dlažbu dělal tejden. Prostě se to jakoby vylilo na dlažbu, gumovým hladítkem se přejelo přes spáry dokud se nezaplnily a když to začalo usychat, hladítkem s houbičkou(nevím jak se tomu nadává) se to z dlažby umylo. Za hodinu bylo hotovo. Ale ta spárovačka byla o dost řidčí, prostě zatékala s pomocí gumy do těch spár.

2metry? Vem stěrku v kuchyni, tou vpravíš spárovačku do spár, pak si namoč prst a projeď to a máš krásný žlábky.Dá se použít i dřívko nebo tužka.Z kachliček to pak setři hadrem a máš hotovo.

Vcelku by mě zajímalo, jak to správně na PODLAZE udělat. V koupelně nám to zedník dělal pomocí té "houbičky". Ale ta spárovačka není hladká, ale jakoby s mini kamínky, takže se tam úžasně zachytávají vlasy. Když jsem sám spároval technickou místnost, tak jsem zvolil postup s tužkou. Povrch je hladký, ale ve žlábku zůstavá nečistota při mytí podlah. Oboje je špatně ( manželka )3-[