Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s TV

Zdravím,

neví někdo jak propojit TV Samsung LE46C652 s domácím kinem Phillps HTS7200 tak aby mi televize hrála normálně přes domácí kino? TV a dom. kino mám propojené HDNI kabelem, ale když sleduju jen televizi tak mi hraje přes repráky v TV.

Televize má digitální optický výstup a Philips má Digitální vstup pro optický kabel . Zkuste tyto dvě zdířky propojit patřičnám káblem, čímž by se měl zvukový signál dostat do zesilovače domácího kona a potažmo do reproduktorů. Další možnost by mohla být výstup pro sluchátka na televizoru propojit s AUX domácího kina, pak bude ovšem ovlivňována hlasitost přehrávání televize na výsledném zvuku.
Jen tak hádám, tyto přístroje nemaje.

Zkoušel jsem propojit přes CINCH kabely AUX, ale to bohužel nefunguje. Myslel jsem že připojení přes HDMi nebude problém ikdyž mám nastaveno na TV jako zdroj zvuku externí přísptroj. Přes optický kabel jsem propojení nezkoušel neboť ho nemám. Děkuji za odpověď.

Toto se udává u televize
Video vstupy a výstupy:
4x HDMI vstup
1x kompozitní AV vstup
1x komponentní vstup (Y/Pb/Pr)
1x PC vstup (D-sub)
2x SCART vstup
Zvukové vstupy a výstupy:
1x PC vstup (Mini Jack)
1x DVI vstup (Mini Jack)
1x výstup na sluchátka
1x digitální optický výstup

A toto u kina
Rozhraní:
Možnosti připojení
Vysokorychlostní rozhraní USB, Linkový vstup MP3
Výstup HDMI
Výstup komponentního videa
Výstup kompozitního videa (CVBS)
Vstup AUX
Anténa VKV
Digitální vstup pro koaxiální kabel
Digitální vstup pro optický kabel

Ethernet
Výstupy pro reproduktory
Z toho mi vychází optika, nebo sluchátka a aux