Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stěrače - škoda felicia

Dobrý den,

mám auto škoda felicia r.v.1998. a rozhodl jsem se, že na ní vyměním stěrače za nové. Když už jsem je kupoval, tak jsem se rozhodl pro novejší. Jsou to "Bosh aerotwin" Výměna starých ramínkových za bezramínkové. Zapoměl jsem však, že mají jiné uchycení :( Existuje nějaká redukce? Nebo nějaké jiné elegantní řešení? Pro názornost přikládám foto. Díky za všechny rady :) Nerad bych kupoval ještě jedny :-x

V té bublině nalepené k papíru v čem to prodávají, jsou redukce na všechny typy pák přibaleny. BTW jsem si to taky koupil, ale nijak nadšen z toho nejsem. IMHO staré s těmi vahadly stíraly úplně stejně, možná líp. V zimě staré shazovaly padající sníh, tohle ne. :-/.

Táta mi to natřel na Fábku. Pravda, nevím jestli zrovna tohle, ale taky nějaké "nanostěrače". Moc jsem tomu nevěřil, ale můžu jen doporučit. Pokud prší hodně slabě (stěrače ještě skoro drhnou po skle), tak voda lehce stéká. Pokud zastavím na prakovišti vedle jiného auta, je jasně vidět, že vidím skrz sklo více. A když přijde přívalák, kdy nestačí ani nejvyšší rychlost stěračů, tak voda neteče ve vrstvě, ale ve velkých kapkách, takže je stále vidět ven. A pokud jedu rychleji, tak voda navíc doslova přeskakuje po skle auto.

Mno pánové, napřed to vyzkoušejte a pak se projevujte. Mám to půl roku na skle a je to super. Teď jezdím s jiným autem které to nemá a děs běs. Zítra to patlám i na něj, protože bez toho nano sráče se to fakt nedá. A s teflonem to nemá nic společného. Jde právě o tu nano technologii...