Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s pračkou BOSCH CLASSIX5

Dobrý den, žádám Vás o radu ohledně pračky BOSCH s předním plněním. Dva roky pračka pracuje bezproblémově a nyní začala zlobit. Když nastavím program praní na barevné normálně má trvat 1h 7min ale když to dojde na poslední minutu,tak se to tam zastaví a pořád jede dál,takže pere třeba o hodinu dýl dokud ji sama nepřetočím. Také od té doby si sama nebere aviváž,prášek ano ale aviváž ne.Trysky nejsou ucpané,již jsme koukali.Budu ráda když někdo poradíte.

Zdravím, mám také tuto pračku a měl jsem podobný problém. Pračka mně nebrala prášek, tak jsem se zeptal co s tím mám dělat a bylo mně řečeno, že mám nastavit program EMPTY. Problém byl vyřešen. Můžete to zkusit.