Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna adresy při nemocenské

Mám postiženou sestru,která je momentálně na nemocenské. Rodiče odjíždějí na víkend pryč a já bych ji měla dostat na starost a sedět s ní celou dobu doma protože je to epileptička a musí být neustále pod dozorem. Chci se zeptat jestli se náhodou na tu dobu(například 5 dní) nedá někde nahlásit jiná adresa,kde by ji kontrola hledala(třeba u prarodičů). Moc děkuji.

Brácha už to řešil, bydlel v domě kde jeden z bytu vyhořel tak dům byl nějakou dobu neobyvatelní, tak musel jít k rodičům. Zašel za obvodačkou, řek jí že bude marodit jinde, ta mu napsala novou neschopenku a já jsem mu jí odvezl do jeho práce.