Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem el. znacka

Dobry den potreboval by som poradit. Hladam dobru znacku (ziadne noname s tesca) ktora vyraba potreby pre pracu v elektrikarskej oblasti. Izolovane klieste, skrutkovace, pajkovacky, multimetre, atd. dakujem

dakujem za vypis znaciek ale mam celkom problem. Nenasiel som jediny poriadny slovensky eshop kde by bolo vsetko po kope. E-schopy ktore som nasiel mali neskutocny system vyberania tovaru, vyzerali neprehladne, niektore vobec nezobrazovali cenu (iba na poziadanie), inde boli ceny iba bez DPH a to vobec nespominam prakticky nulove popisky, obrazky v "mikro" rozliseni, minimalny vyber... Cakal som nieco na sposob stranok ako www.alza.sk alebo www.bosch-naradie.sk :-/