Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připevnění balkonového parapetu

Zdravím, poraďte prosím, jak připevnit měděný parapet na balkon, jehož hranu tvoří železná traverza. Na balkon potom příjde tekutá lepenka a dlažba. A jak spojit jednotlivé díly parapetu kůli dilataci. Balkon je dlouhý 5m. Děkuji

Kdybych mohl použít tento Al parapet,tak bych to tak udělal, jenže nevyhovuje rozměrově - přesah. Nechal jsem si udělat u klempíře podle mých potřeb, ale ten je plný ,takže ta samolepicí páska nejde použít.