Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem půdní schody

Zdravím
Mám na vás dotaz prodávají někde kování(panty,madla a pod.) a další díly pro půdní schody? chci si udělat na míru půdní schody a nikde to nemůžu najít ptal jsem se i strýčka googla a nic mě nenašel.
Děkuji

Dobrý den,
povedlo se vám prosím sehnat nějaké info o kování. Řeším obklad a nechci původní demontovat. Výklopný pant na novějších modelech dovolí obložit sádrokartonem celou desku až k pantu.