Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malovani prosim pomoc

Dobry den rozhodl sem ze si vymaluju pokoj ,bydlim v panelovem dome a steny uz sou nic moc nekolik nateru barvy atd proto prosim radu jak zacit ted mam tapety ty sou ale uz hrozne a rozhodl sem se ze na tom zapracuju .

a proto prosim radu jak postupovat a co nakoupit za matros mam hned za barakem obi takze snad sezenu vse
muj postup byl byl takovej :

1.strhat tapety
2.oskrabat zed
3.nanest penetraci (jakou ?)
4.hodit stuk popripade neco podobneho (nevim co pouzit prosim o radu )
5. barva chci bilou takze nejakou ktera dobre kryje a na jadne strane bude barevnej ctverec

jinak mam 2 sadrove pricky a jednu betonovou

1. OK
2. OK
3. penetrace od stejného výrobce jako štuk nebo stěrka
4. štuk - hrubší povrch, či stěrka - dokonale hladký povrch
5. nekupujte nejlevnější řadu nátěru a budete spokojen. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit materiály HET, JUB, Primalex..

V podstatě jsem vše napsal již dříve. Viz Správný postup renovace stěn. Prostudujte i odkaz štukování v paneláku. A pokud budou ještě nějaké nejasnosti, pak jsme zde..