Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spřažená deska

Dobrý den,rekonstruuji RD a potřenuji radu ohledně budoucí podlahy v podkroví.Stávalící strop je dřevěný,zdravý nikde na trámech není známka po červotočích a dřevomorce.Po pročtení různých příspěvků se mi nejlépe jeví spřažená deska pomocí hřebíků.Strop mám vyčištěný zametený i samotnou stropní dutinu.Ted se ptám je třeba dřevo vyjedovat?
A ted k přípravě před betonáží.
1.Dát na záklop folii či ne?Hodně lidí mi říkalo že ano,ale bojím se kondenzování vlhkosti na folii a pak zbytečná vlhkost do trámů následná plíseň atd.Co je správně?
2.Hřebíky použít 150x5 zatlouct je tak aby 5cm bylo v betonu při tl.spřažené desky10cm,ve dvou řadách na támu asi takto -_-_-_-_-_- kdy budou od sebe vzdáleny asi 4cm.
3.Kari sítě přivázat k hřbíkům?Rozměr ok kari sítí 10x10x6
4.Beton se bude míchat na místě,bez kameniva,správný poměr 1:2 nebo 1:3?

Předem dík za každou reakci rady a pomoc.

Ještě jsem zapomněl přidat,že trámy jsou od sebe 1m středem,nosné zdi jsou od sebe 4,1 m a největší místnosti v přízemí jsou 4x4m.Samozřejmně strop bude podepřen.A po obvodu bude spřažená deska ležet 15 cm na obvodovém zdivu.