Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Materiály na omítnutí garáže

Dobrý den, chtěl bych nahodit garáž, už odpadá omítka. Ta garáž je odhadem stará 30 let. Je postavena z cihel a vypadá to na plynosilikátové bloky. Odtluču starou omítku, a čím mám udělat špric, zda-liu ho mám vůbec dělat? A potom na jádrovou omítku co byste doporučili za připravenou pytlovanou směs? A jako finální štuk nebo něco jiného? Děkuji za odpovědi.

Je to tedy postavené z cihel, nebo z plynosilikátovych bloků?? Víte jaká je příčina padání omítky? Pokud nebude zdivo podizolované a je vlhké, bude postup jiný než kdyby omítka opadala protože se při stavbě vyflákli na správný technologický postup, nebo použili málo pojiva do malty, či nekvalitní písek atd..