Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porucha myčky Bosh

V myčce Bosh je vadný elektromagnet,který otevře dvířka náplně prášku na mytí.Je to malá cívečka,která se dá samostatně vyndat.Nemohu jej sehnat,servisy neberou telefony.Nemáte někdo informaci,kde se dají koupit náhradní díly ?
Zatím aspoň,jestli někdo nevíte,za jak dlouho po zapnutí myčky se ty dvířka otevřou.Byl bych moc vděčný.Dík

Google napověděl,ale všechno je mrtvé.

Dobrý den,
mohl bych Vás poprosit o modelové číslo Vaší myčky? Mám totiž stejný problém, jako jste měl Vy, ovšem na Electroluxu, kde se ovšem dodává pouze celý dávkovač, ale mě odešel mi pouze ten pohon. Tak bych se pokusil o získání čísla náhradního dílu od Bosche. Děkuji.