Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pád RC letadla

Zdar. Včera mi přišel "nezničitelný" model RC letadla Yak 54 RTF z polypropylenu (polystyrenu). Učil jsem se lítat a občas jsem i půl minuty ve vzduchu vydržel, pak mi ale letadlo spadlo přímo svisle na čumák a letadlo nereagovalo. Baterkama to není, a taky není pokažený motor vrtule, protože nejdou ani křidélka. Když jsem to rozdělal, všechno vypadalo v pořádku. Co se mohlo pokazit?

Napsal jsem. ale třeba někdo dřív napíše sem, zkrátka, jestli jdou jakykoliv čipy opravovat, když na nich není vyditelny poškození.
A ještě bych se chtěl zeptat, co to mohlo pokazit? Přetížení? Nic se toho čipu totiž nemohlo dotknout.