Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zeleny rybnik

Prosim Vas mame venku rybnicek kde nam plavu ryby.I kdyz mame nonstop zaplou filtraci tak se po case objevi rasy a voda je zelena. Neexistuje nejaky pripravek (shock) ktery by me zbavil zelene vody a ras a ja nemusel vypoustet rybnik.
Jde mi o to aby nebylo ublizeno rybkam.Diky

Jen ne chemii!Dobrou filtraci s UV lampou,nejraději v sadě s čerpadlem.Filtraci výkonově na dvojnásobek množství vody v rybníčku.Hodně rostlin-ty odeberou živiny řasám.UV lampa se postará o odstranění zeleného zákalu vody.Enzimy podle návodu na obalu a nezapomínat na ně!S rozumem a kvalitním krmivem krmit. Pak už jen radost z průzračné vody a rybiček v ní.:-)