Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volba delta vibrační brusky

Dobrý večer, nastala u mě volba vibrační delta brusky (troúhelník brus. plocha). Budeme natírat okna, tak potřebuji něco malého co se dostane na místa rámů. Nevíte nebo nemáte někdo zkušenosti s nějakou značkou? Případně zda nevíte o jiném malém pomocníku na broušení rámů oken? Nátěr na oknech už drží jen silou vůle, takže netřeba nic extra silného. Díky

Mám Bosh a jsem spokojen. Doporučuji takovou, co má pytlík na svinstvo. Jinak ho máš plný byt. Dobrým pomocníkem na odstraňování starého nátěru je horkovzdušná pistole. Sice nátěr drží jen silou vůle, ale určitě najdeš ostrůvky, kde to drží obzvlášť fest a přinutí tě to na okno i křičet. Tyto ostrůvky je nejrychlejší opálit.