Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepidlo typu kanagom na koberci.

Dobrý den kutilové,

Před dávnou dobou jsem něco lepil v autě a lepidlo potom uschoval do kastlíku. Teď v létě ve velkém horku mi to lepodlo v tom kastlíku bouchlo, vyteklo ven a teklo po palubní desce a pak kapalo na koberec a zaschlo.
Nevíte někdo jak by to šlo odstranit? Kdyby to byl malinkej kobereček co se dá někde koupit tak je mi to jedno to vyhodím a je to, ale on je to ten koberec uplně spodní který je tam od výroby, musel bych všechno oddeělat abych tam dostal nový.

Děkuji za rady, tipy a triky :)

Změna předmětu, původně: Lepidlo tymu kanagon na koberci. (sHpy00n)

Kanagom je acetonové lepidlo, tak bych zkusil aceton. Sice velké šance nedávám, ale pokud by acetonem povolilo, tak vysoušet papírovým ubrouskem, utěrkou, toaleťákem, zkrátka něčím savým. Jen přiložit a přitlačit. Žádné šmrdlání ať není větší škoda jak užitek.