Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepidlo na dlažbu v garáži

Dobrý den,
chystám se na dlažbu podlahy na betonovou stěrku v garáži. Jaké byste doporučili lepidlo? Jsem trochu na rozpacích jestli stačí obyč, nebo bych měl investovat do flexi lepidla. Mrznout by v garáži nemělo. Jde jen o to, aby dlažba nepraskala pod autem. Tchán doporučuje rozmíchat cement, neb to tak dělal před dvaceti lety a dodnes to drží :-)

Za vaše odpovědi a názory předem děkuji,
Petr.

pokud ti tam neprsi a hlavne nemrzne tak je to jedno, nic mene vzdycky tam nejaka voda prijde (v zime ze snehu z auta, v lete z deste) tak nic nepokazis kdyz to das jako pojistku na flexi. Ano je ca 3x drazsi, jde o to kolik ho sdelas ... 3 pytle? prijde na to kolik m2 mas a jak je kriva podlaha.
ja bych sel do flexi, je mnohem pevnejsi ...

D.

Dík všem. Je to hotová věda. Jako ostatně dneska se vším. Dřiv si člověk koupil pohorky a mohl vyrazit na hory. Dneska jsou boty na každý druh počasí, výšku a druh kopce :-)

Budu dávat slinutou nenasákavou dlažbu (LB Taurus). Podle toho co čtu, potřebuje tahle dlažba flexibilní lepidlo. Asi zvolím Ceresit ZX, v Keramice Soukup za 200,- Kč 25 kg. Sice jsem se tam na to byl přeptat a prodavač mi spíš doporučoval Ceresit CM 12, ale nevím. Na stránkách výrobce jsem se nedozvěděl v čem by měl být rozdíl. Kromě ceny ovšem, CM 12 je skoro za 500,- Kč. Je to těžký. Za stavbu jsem už utratil tolik, takže nějaká tisícovka sem nebo tam... Jenže na druhou stranu právě proto. Zdroje už docházejí a zbývá ještě garáž, plovoucí podlaha, linka, koberce, lustry, ...

Nojo, já vím. Myslím, že všichni, kdo se pustili do stavby nebo rekonstrukce, jsou na to úplně stejně.

Teď ještě řeším, jestli mám beton nejdřív natřít penetrací, nebo je to jenom další finta výrobců chemie jak z lidí vymámit peníze.