Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rekonstrukce komínu

Dobrý den, minulý týden se mi při větrné bouřce s krupobitím uvolnil komínový věnec co je pod střechou a narušil zároveň stabilitu komínu. Takže je teď tzv. na rozsypání. Měl jsem tady zedníka a ten mi tvrdil, že se musí postavit celý vrch komínu znovu. Takže bych se chtěl zeptat, jaké mám koupit cihly na zdění toho komínu??? Jako obchod používám shop.staviva.cz předem moc děkuji za pomoc a případný odkaz na přesný typ cihly

Schodou náhod jsem tuto sobodo svépomocně dozdil komínový systém od eko-komínu a max. spokojenost - jak s cenou, tak s kvalitou a přesností. Stačí si pečlivě založit první tvarovku a tvárnici a pak to jde samo...
Komíny z cihel se už snad ani nedělají.