Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levný sprchový kout.

Zdravím a prosím o radu,
potřebuji vybudovat levný sprchový kout,prosila bych o radu jak postavit dno sprchového koutu,k dispozici mám místnost,kde odstraněna zcela podlaha do hloubky 1m a je tam kanalizační potrubí průměr 100mm.Jestli je to možné prosím o levná řešení.
Za případnou odpověď Vám všem předem děkuji a pozdravem jesm Renáta.

A kdo to bude dělat? Protože jestli řemeslník, ten si musí poradit a jestli se na tom budete učit vy, tak jednoznačně hotová smaltovaná vanička za 900,-. Jak se zazdívá vana už tu bylo psáno, použije se standardní sifon, kterému si necháte přístupový otvor, nebo ne. Případně zvažte hotový sprchový kout, je to darda, ale stačí podlaha a v ní díra odpadu a připojení vody.