Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odvod tep. vzduchu od indukce v kuch. lince

Zdravím a potřebuji poradit s odvodem vzduchu od indukce v kuchyňské lince. Posílám foto pro představu. Kuchyň bude celá obložená. Nad lednicí je výduch s mřížkou pro lednici. Nad indukcí ale žádný otvor v prac. desce dělat nechci. Jsou tedy dvě varianty.

1 - přivést sání do prostoru lednice, ale nevím, zda vzduch se bude sám odvádět v té pozici, jak je to zakresleno

2 - zasekat trubku do zdi a napojit do digestoře. Když to zapojím až za motorem, bude to fungovat?

Které řešení by bylo nevhodnější? Dík za rady a poznatky.

Foto zde:

30062011815-jpg

Nejjednoduší řešení,jak daný problém vyřešit je kontaktovat výrobce.Každý výrobek by měl mít nějaký návod montáže nebo popsaný způsob instalace,kde by měl být odvod vyřešen.Výrobce či zástupce vaší značky vám jistě poradí.