Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem delonghi bco 260cd

nevíte někdo prosím vás jak se v tom kávovaru dělá dobrá káva není možné najít návod na netu(pouze kreslený,nesrozumitelný)díky za radu

Jen doplním osobní zkušenost - ta koncovka na pěnění mléka se dá umýt sundaná, jinak uvnitř zaschne mléko na takových výstupcích. A nejlépe pění ponořená jen trochu, při plném ponoření možná ohřeje mléko, ale moc nepění.