Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Americka lednice whirlpool WSC5513 A+S

Dobry den, rok mame americkou lednici a jeji provoz byl tichy. Ted posledni mesic zacalo v ni tak jakoby lupat (klepat) nekolikrat za den a docela hlucne. Je to v casti mrazici. Mame volat servis nebo je to normalni stav? Vse funguje v poradku, sviti, mrazi, chladi, zadna zavada. Nemate s ti mnekdo zkusenost? Dik za informace.

Dobrý den. Mám tu samou ledničku a dělá mi to od začátku, teda dělalo. Chtěla jsem ji i vrátit, ale pomohlo tomu seřízení nožiček - vyrovnání ledničky a hlavně přerovnání obsahu mrazničky. Nevím, zda to může být tím, že třeba na sobě byly dvě skleněné láhve či tak podobně, ale pomohlo to ... vyzkoušejte to, třeba to taky zabere, než zavoláte opraváře. Mnoho zdaru a pěkný den. Lenka

Máme tuhle lednici rok a půl, problém máme stejný, jedná se o zamrzlé lopatky difuzoru, který pouští studený vzduch z mrazáku do lednice. Tato závada se nám projevila již po třetí, proto odstupujeme od smlouvy a kupujeme jinou, jen ne Whirlpool. Již jsme měli také troubu Whirlpool, také se závadou i u druhé vyměněné trouby, takže pro nás totální ztráta důvěry ke značce, ostatní spotřebiče od jiných firem jsou ok.