Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to kuna ???

Na chalupě máme ve stodole složenou zateplovací izolaci volně loženou pod střechou. Tato je vytrhaná a rozházená po zemi . Máme to tam několik roků a prozatím žádný problém až tento týden.Může to být od kuny ? Jak na ní ?

teoreticky by to mohla mít, pokud v okolí najdeš výkaly v podobě "pecek" je to kuna

přítomnost kočky v baráku eliminuje pobyt kuny v baráku, kočka by kuně vytahala mladý

a jak koukám toto téma je velmi poptávané, takže stačí googlovat

Zdravím, právě teď doma tento problém řeším. Ještě větší problém je, že už je slyšet i pištění mláďat. Kunu mám v místech, kam se kočka nedostane, ale před chvílí jsem venku zahlédl, kudy se dostává do baráku. Teď jen trefit, až bude venku, a díru zacpu.:-)
Pěknej plán, ale člověk míní, a život mění...

Mě lozila Kuna do motoroveho prostoru na autě před panelakem. Nastříkal jsem tam sprej proti ni a byl od ni pokoj.. Ted už mám nové auto ale stejny typ a je tam zase sv..ě
Doufam že někdy nastartuji a ji to namota na řemen a budu tyden čistit motor od straček.

Zdravím, kamarádovi rozkousala tři sady zapalovacích kabelů, asi velmi chutné, tak 4. sadu dal do husích krků z mot. el. a byl klid. Jinak jeden chlápek kunu ztrestal jízdou tak, že ji v servise vyjmuli zezadu od turba pečenou.:x: