Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto pomůžete mi??

Potřebuji udělat animovaný GIF. Složitému návodu nějak nerozumím. Dokázal byste mi někdo poradit selskou mluvou jak na to? Když ho rozhýbu, tak ho chci uložit jako....... s koncovkou gif. Ale po odeslání kamkoliv se mi nehýbe. Děkuji sarkina.kv@seznam.cz

add

Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.

A patří to do PC poradny: add

Navíc, sdělování e-mailu je akorát vábnička na spam. Tohle je veřejná poradna, na maily se neodpovídá.

Lock.
(L-Core) (L-Core)