Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Regulace topení

Ahoj kutilové ,
uvažoval jsem o následující regulaci topení , nemáte někdo praktické zkušenosti ?
Na každý radiátor který je vybaven termoventilem dát elektronickou bezdrátovou termohlavici k tomu pořídit odpovídající centrální bezdrátovou řídící jednotku.
Vzhledem k tomu že tento systém chci použít na celém domě cca 7 radiátorů jedná se o nemalou položku a proto bych chtěl znát názor těch kteří třeba tento systém používají. Aktuálně mám pasivní termohlavice ( nastavíte teplotu a při dosažení radiátor odpojí ) , více by se mi líbilo regulovat teplotu - např. ráno a večer vyhřátá koupelna ,spatřuji v tomto systému další úsporu oproti klasickému systému termohlavic a pokojovému termostatu .
Děkuji za podněty , rady , zkušenosti .
T.

Veškerá úspora = 0,protože jakmile se radiátor zavře tím bezdrátem,pochopitelně vystydne,vystydne i místnost a natopení trvá déle než je záhodno.Pasivní termohlavice jsou lepší.Systém paradoxně šetří tím že udržuje stálou teplotu.Budete zklamán výsledky,investice se nevyplatí.