Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sádrová omítka

Dobrý den všem!
Pomoc, pomoc!Udělali jsme sádrovou omítku a dopadlo to děsně!!! Lze to něčím přetáhnout a tím i srovnat? Co se stane pokud to srovnáme štukem? Na zbývající části, které už máme napenetrované pod sádrovku můžeme natáhnout perlinku + štuk ?
Za rady děkujeme leni a zdeni

Nic ve zlém, ale to je tak, když se přecení vlastní schopnosti. Opravdu to nemyslím ironicky.
Na sádrovku bych štuk nedával. Buď znovu přetáhnout jemnou sádrovkou, nebo vyrovnávací stěrkou (Jubolin, Ditmel a mnoho jiných). Pořádně a poctivě nastudovat technologii. Pokud už štuk, tak proč pod něj perlinku? Vždyť je to vyhazování peněz. Nebyla by nějaká fotka pokažené sádrovky?