Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mravce v byte

Dnes rano ma z postele vyhnal hystericky krik zeny ozyvajuci sa z kuchyne. Potom ako som sa chtiac-nechtiac vylodil z postele a dostavil sa na miesto nestastia som zbadal par mravcekov ako si pochoduju vedla sporaka smerom hore ku kupelni (asi prechodna stanica). Je nejaky domaci sposob likvidacie mrvcov (idealne ekologicky). Ona doteraz s nimi bojovala nejakym postrkom Kontak EM, aj bol s nimi vyse pol roka pokoj, ale vratili sa, ona ma teoriu, ze od susedov.
Co bytove mravce vlastne nemaju radi? Zeby som im do ich ciest nieco pohodil, co im vadi, mam pocit, ze ked mravcom odstavite ich "dialnice" zvycajne sa zdekuju inde.
Chemia je az posledna moznost, male dieta v byte vs volne pohode navnady na mravcov nie je idealna kombinacia.

Kašli na to. Co pamätám, ešte som bol dieťa, TV, v Receptáři, vysielala zaručene fungujúce recepty, predávala sa antikoncepcia pre mravce ... mnoho rokov prešlo a mravce sú tu stále .... sú nezničiteľné ... jediný spolahlivý spôsob je: NEKRMIŤ ICH .....:puff: