Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Digitální fotoaparát, video + volba

Dobrý večer, existuje nějaký digitál, který umí natáčet i delší video, než například 15 minut? Díky, co jsem našel, tak jen takové kousky.

Chtěl bych něco takového: Panasonic FS 10, tak pokud někdo máte, či víte o leším do cca 3500,-Kč, tak klidně pište.

V podstatě každý "lepší" umí video do kapacity karty. Jestli ale bude do 3500, to jsem nehledal. Prakticky si vyber co se ti líbí, Panasonic můžu jen doporučit. Spíš doporučuju na video pořídit kameru, dneska už jsou za dostupné ceny. Foťák je na focení, kamera na točení, telefon na volání, žehlička na žehlení...

Když mne přepadne potulný prodejce mobilů a začne vypočítávat jaké úúúúúžasné vlastnosti má mobil co nabízí (např. reprodukce hifi, foťák non plus ultra, atd. atd), tak se jej pak zeptám, jestli se s ním dá taky telefonovat:-)
Já bych u digifoťáků natáčení videa nezavrhoval. Taková krátká videosekvence s vlastním komentářem ("a tady se koupeme" - panoramatický záběr pláže - "a támhle je náš penzion" - záběr od pláže k penzionu) může vypovědět víc než štos fotek. Samozřejmě to není pro někoho, kdo má ambice získat nominaci na Oskara.

Souhlasím s Vámi oběma. Tak asi vezmu ten Panasonic FS 10, ale je tam taková zvláštnost, fotky lze mazat pouze přes foťák, nebo je třeba kartu vyjmout a a dát do čtečky. To mě tak trochu mrzí, že to nejde přes kabel.