Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Střešní okna

Zdravím, řeším podkroví a sháním střešní okna.
Můžete mi prosím někdo na základě vlastní dobré zkušenosti doporučit výrobce či prodejce střešních oken? Nebo nadruhou stranu může mě proím někdo varovat na které obchodníky si dávat pozor?
Předem děkuji

Nás přesvědčili Roto. Sousedi už je maj dlouho a žádné problémy s nima neměli, ani my je nepozorujem a to jsem s nima rekonstruovali podkroví na starym baráku. A hlavně maj výklop, který dovolí se z okna krásně vyhlídnout (oceňuje manželka) a nepřekáží ani do prostoru.